Создано 03 Ноябрь 2015 Автор: Демченко Юрий
Печать

 

Сахновщинська ковзанка була побудована в 2008 році! На відео зима 2008-2009 року, мешканці селища - перші кроки на ковзанах.

 
Создано 17 Июнь 2015 Автор: Яковенко В.Д.
Печать

banner kolos 1Є один відомий афоризм за яким наше життя ділиться на дві половини: першу половину ми страждаємо від недостачі розуму, а другу – здоров’я. Розуму нам допомагають надбати наші вчителі, а за здоров’ям ми завжди йдемо до лікарів. І знаємо, що вони завжди прийдуть нам на допомогу.

Свято медичного працівника  – ще одна нагода висловити слова вдячності тим людям, які обрали нелегку життєву дорогу. На цій дорозі боротьба за життя людини це головне. І всі ми розуміємо як нелегко отримати в цій боротьбі перемогу. Тож нехай в святковий день всі медичні працівники відчують теплоту врятованих ними сердець та побачать мільйони посмішок своїх пацієнтів. Хай Бог береже всіх Вас та Ваші сімї.

Про славні традиції сахновщинської медицини можна дізнатись, познайомившись з підбіркою архівних матеріалів.

 
Создано 05 Май 2015 Автор: Яковенко В.Д.
Печать

banner kolos 1

Гордість і славу району складали й складають її жителі-воїни Великої Вітчизняної війни.  Багато їх не повернулося до рідних домівок.  Ті, що повернулися, відбудовували країну, здійснювали вже трудові подвиги. Дуже багатьох вже немає серед нас.  Але ми пам’ятаємо про них і напередодні свята ще й ще раз згадуємо з вдячністю їх яскраве життя.  А живим ветеранам бажаємо міцного здоров’я.

Пропонуємо переглянути архівні матеріали про те, як район зустрічав свято 30 років тому.

 
Создано 18 Март 2015 Автор: Яковенко В.Д.
Печать

banner kolos 1Пропонуємо Вашій увазі нову підбірку матеріалів районної газети «Колос» за березень 1985 року. Як і в попередньому випуску основну увагу приділено жителям району, про яких 30 років тому писала газета. В переважній більшості це передовики виробництва та наші шановані земляки. Якщо вони ще живі, то хай Бог дає їм здоров’я, а коли їх вже немає серед нас, то прочитавши ще раз про них, ми маємо змогу згадати їх добрим словом. Мабуть це й є те, що ми називаємо «світла пам'ять». Нагадуємо про те, що свої відгуки та побажання Ви можете залишати в коментарях

 
Создано 10 Март 2015 Автор: Демченко Юрий
Печать

Kollectivizatziya«Наші приїхали!» Під такою назвою кілька років тому в «Колосі» з'явився матеріал про приїзд у Огіївку делегації з села Нехвороща на Полтавщині-- з того села, вихідці-переселенці з якого й заснували Огіївку, й родинні (більш того --- родові) зв’язки між цими селами зберігалися завжди. Але нині не час розповідати про історію цих сіл (це успішніше зроблять огіївчани).

Нині треба розповісти про страшні події, що сталися на спорідненій землі навесні 1930 року, в розпал колективізації, фактично напередодні Голодомору, на території  трьох теперішніх областей --- Полтавської, Харківської й Дніпропетровської.

 

Страница 1 из 2

<< В начало < Назад 1 2 Вперёд > В конец >>