Фестиваль конкурс «АРТ Причал»

1-й міжнародний фестиваль конкурс «АРТ Причал»  відбувся в м. Одесі з 6 по 9 липня 2016. У фестивалі конкурсі взяла участь зразкова дитяча хореографічна студія «Експ

Подробнее...

Авторизация

Как Вы узнали о сайте

Создано 08 Март 2019 Автор: Демченко Юрий
Печать

8 march19ДОРОГІ НАШІ ЖІНКИ!

В саме ніжне та світле жіноче свято 8 березня поздоровляємо всіх чарівних жінок, ніжних матусь, чудових донечок та онучок. Бажаємо всім мира та злагоди в родині, здоров’я, любові, радості від приємних слів, багато квітів та подарунків.

Хай це свято стане далеко не єдиним днем, коли збуваються Ваші мрії, втілюються замисли та справджуються надії. Віримо, що таких днів ще буде багато як в цьому році, так і в усьому Вашому житті.

 

Районна організація політичної партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК»

 
Создано 25 Февраль 2019 Автор: Демченко Юрий
Печать

EgorovaПитання виконання батьками обов’язку щодо утримання своїх дітей не втрачає актуальності, бо проблема забезпечення належної виплати аліментів сьогодні торкається багатьох сімей.

Аліменти - обов'язок утримання у визначених законом випадках одним членом сім'ї інших, які потребують цього.

Батьки або особи, які їх замінюють, несуть відповідальність за створення умов, необхідних для всебічного розвитку дитини. Вони зобов'язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття, а в окремих випадках - навіть довше. Українське законодавство гарантує дитині право на нормальний розвиток і матеріальне забезпечення, не залежно від того живуть батьки такої дитини в шлюбі чи ні.

Після розлучення батьки мають право визначити рівень утримання за домовленістю у грошовій або натуральній формі. Для цього необхідно підписати відповідний договір. Якщо ж дійти згоди не вдається, то за рішенням суду кошти на утримання дитини (аліменти) присуджуються у частці від доходу або у твердій грошовій сумі.

 
Создано 13 Февраль 2019 Автор: Демченко Юрий
Печать

 

VilkulПРОГРАММА КАНДИДАТА В ПРЕЗИДЕНТЫ УКРАИНЫ АЛЕКСАНДРА ВИЛКУЛА

Вилкул Александр Юрьевич

Место рождения, образование. Родился в Кривом Роге Днепропетровской области. В 1996 году окончил Криворожский технический университет по специальности "открытые горные работы".

Карьера. 1997-1998 гг. - начальник коммерческо-финансового управления ОАО Южный горно-обогатительный комбинат (Кривой Рог).

1998-2001 гг. - заместитель генерального директора по коммерческим и финансовым вопросам управления ОАО Южный ГОК.

2001-2002 гг. - заместитель президента по экономике и внешнеэкономическим связям общественной организации Академия горных наук Украины.

2002-2003 гг. - заместитель председателя правления по коммерческим вопросам ОАО Южный ГОК.

 
Создано 19 Декабрь 2018 Автор: Демченко Юрий
Печать

Kаток NikolayДорогі діти ! Шановні дорослі! Щиро вітаємо вас із Днем Святого Миколая!

   19 грудня християнська громада вшановує Святого Миколая – покровителя дітей. Цього дня  ми подумки повертаємося у своє дитинство, із вдячністю пригадуємо батьків, дідусів і бабусь, які створювали нам, так само, як ми сьогодні своїм дітям та онукам, святковий настрій. У переддень свята всі дітлахи сподіваються на диво.

Вони звертаються до Чудотворця зі своїми проханнями і щиро вірять у те, що їхні мрії здійсняться. Саме тому для них це свято – особливе.

    Дорогі наші малята! Ми більш ніж упевнені в тому, що протягом року ви були слухняними, а тому Святий Миколай завітав до кожного з вас  аби проявити своє чудо!

 
Создано 17 Ноябрь 2018 Автор: Демченко Юрий
Печать

 selhoz Серце України - в селі. І саме сільське господарство визначало й визначає економічне життя НАШОЇ САХНОВЩИНИ. В цій галузі зайнята основна маса населення. Саме ця галузь та досягнення в ній й принесли славу району як «серцю хліборобського краю».

  Сьогодні своє свято відзначають працівники сільського господарства. Всі вони - механізатори й тваринники, водії й спеціалісти, керівники підприємств й фермерських господарств – всі заслуговують слів подяки за свою нелегку працю, за любов до рідної землі.

  Бажаємо всім працівникам сільського господарства та членам їх родин міцного здоров’я, успіхів в праці та високих врожаїв.

Районна організація політичної партії «Опозиційний блок»

 

Страница 1 из 20

<< В начало < Назад 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Вперёд > В конец >>

Последние новости

Read more... Молоді таланти нашої Сахновщини

Лариса Савицька. Запам’ятайте це ім’я. Пройде багато років і Ви згадаєте як в

Read more... Фестиваль конкурс «АРТ Причал»

1-й міжнародний фестиваль конкурс «АРТ Причал»  відбувся в м. Одесі з 6 по 9 липня