Молоді України - здоровий спосіб життя!

  Процес гуманізації сучасного суспільства потребує виявлення можливих умов, шляхів, механізмів соціально-виховної роботи з молоддю. Нове покоління незалежн

Подробнее...
Создано 01 Июль 2019 Автор: Демченко Юрий
Печать

 
Создано 19 Май 2019 Автор: Демченко Юрий
Печать

 
Создано 07 Май 2019 Автор: Демченко Юрий
Печать

soldat 2В самому центрі селища Сахновщина, на центральній алеї парку розташовано меморіал Слави на честь перемоги в Великій Вітчизняній Війні. Згадаємо сьогодні історію його створення.

Цей меморіал розташовано на місці братської могили. Всього в ній знайшли свій останній спочинок 59 чоловік, з них 31 – відомих, 28 – невідомі. Це воїни Червоної Армії, що загинули в жовтні 1941 року при оборонних боях; в лютому 1943р. під час наступу наших частин 106 окремої стрілецької бригади; у вересні 1943 р. при звільненні селища 810 стрілецьким полком. Тут також покояться партизани, страчені в період 1941-1942 р.р. та воїни, що загинули під час бомбардування військових ешелонів ворожою авіацією у січні 1944 року.

До 1954 року на братській могилі стояв дерев’яний обеліск з п’ятикутною червоною зіркою, який було встановлено в 1944 році. В 1954 році за ініціативою жителів селища встановлено пам’ятник – скульптура «Воїн з автоматом». Відкриття відбулося в День Перемоги – 9 травня 1954 року. На пам’ятнику був напис «Вечная слава воинам, павшим в боях за освобождение поселка Сахновщина в годы Великой Отечественной войны».

 
Создано 07 Май 2019 Автор: Демченко Юрий
Печать

soldat9 мая 1945 года закончилась самая жестокая и кровопролитная война в истории человечества. 74 года назад наши отцы и деды, а для кого-то уже и прадеды, освободили Европу от нацизма! Защищая Родину, они бесстрашно шли навстречу врагу и победили.

Чем больше времени отделяет нас от этого дня, тем важнее становится наша задача - передать молодому поколению правдивую историю о том, кому мы обязаны жизнью. Память о подвиге воинов, выигравших Вторую мировую войну, должна жить вечно.

Дорогие ветераны! Огромное спасибо за ваш подвиг. Вы завоевали для нас возможность жить и быть свободными. Дай Бог нам сил быть вашими достойными наследниками!

Вечная слава воинам-освободителям!

С Днем Великой Победы!

С сыновней любовью и уважением к каждому ветерану,

председатель РОПП «Оппозиционный блок»

в Харьковской области, народный депутат Украины              Дмитрий Шенцев

 
Создано 08 Март 2019 Автор: Демченко Юрий
Печать

8 march19ДОРОГІ НАШІ ЖІНКИ!

В саме ніжне та світле жіноче свято 8 березня поздоровляємо всіх чарівних жінок, ніжних матусь, чудових донечок та онучок. Бажаємо всім мира та злагоди в родині, здоров’я, любові, радості від приємних слів, багато квітів та подарунків.

Хай це свято стане далеко не єдиним днем, коли збуваються Ваші мрії, втілюються замисли та справджуються надії. Віримо, що таких днів ще буде багато як в цьому році, так і в усьому Вашому житті.

 

Районна організація політичної партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК»

 

Страница 1 из 21

<< В начало < Назад 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Вперёд > В конец >>

Последние новости

Read more... Молоді таланти нашої Сахновщини

Лариса Савицька. Запам’ятайте це ім’я. Пройде багато років і Ви згадаєте як в

Read more... Фестиваль конкурс «АРТ Причал»

1-й міжнародний фестиваль конкурс «АРТ Причал»  відбувся в м. Одесі з 6 по 9 липня