Молоді України - здоровий спосіб життя!

  Процес гуманізації сучасного суспільства потребує виявлення можливих умов, шляхів, механізмів соціально-виховної роботи з молоддю. Нове покоління незалежн

Подробнее...

Создано 03 Март 2015 Автор: Демченко Юрий
Печать

Olimp ST   Спорт стає засобом виховання тоді, коли він – улюблене заняття кожного, саме в цьому впевнені педагогічні працівники Сахновщинського дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки «Олімп». У сучасних умовах всебічний і гармонійний розвиток молодої людини є не тільки бажаним, а й життєво необхідним. У позашкільному навчальному закладі навчається 869 вихованців, організовано роботу  гуртків з футболу, баскетболу, легкої атлетики, боротьби дзю-до, настільного тенісу, волейболу, шахів.

Вихованці Сахновщинського ДЮКФП «Олімп» демонструють свою спортивну майстерність в обласних змаганнях. Спорт – це єдине видовище, в якому незважаючи на кількість повторів, кінець залишається невідомим і в запеклій боротьбі перемогу отримує найсильніший. Команди позашкільного навчального закладу щорічно беруть участь у чемпіонаті Харківської області з футболу серед команд ДЮСШ та виборюють призові місця.

           А команди молодшої вікової групи розпочинають свій спортивний старт із змагань з футзалу на кубок Чередниченка (м.Лозова) за участю команд  Харківської та Донецької областей. Традиційно уже вісім років поспіль Сахновщинський ДЮКФП «Олімп» запрошує всіх бажаючих на відкритий турнір з футзалу «Кубок Нового року» в якому беруть участь команди  Красноградського, Лозівського, Кегичівського, Первомайського районів.  Команда переможців турніру 2014 року

            Фізичний гарт є невід'ємною складовою гармонійного розвитку молодої людини.

У спортивній боротьбі, як ніде розкриваються і виховуються такі риси характеру, як розсудливість, благородність, порядність, чесність,  доброзичливість,  повага до суперника,  чесна  боротьба,  саме такі риси характеру і бойовий дух показали вихованці ДЮКФП «Олімп» під час участі в обласних змаганнях. - Самігулліна Аліна, вихованка Сахновщинського ДЮКФП «Олімп» стала   переможницею (І місце) ХХVспартакіади Харківської області з важкої атлетики у ваговій категорії до 63 кг.

 - команда Сахновщинського ДЮКФП «Олімп» стала переможцем (І місце) ХХV спартакіади Харківської області з легкої атлетики, тренер Пов’якало Андрій Дмитрович.

            Рятівною силою нашого світу є спорт – над ним як і раніше майорить прапор оптимізму, тут дотримуються правил і поважають супротивника незалежно від того на чиїй стороні перемога. З метою залучення максимальної кількості дітей до систематичних занять фізичною культурою та спортом вперше у 2014 році в Сахновщинському ДЮКФП «Олімп» було проведено відкриту першість з хокею, у цих змаганнях не було переможців, адже кожен отримав радість від гри та спілкування з друзями.

       Щоб зробити дитину розумним і розважливим, зробіть його міцним і здоровим: нехай він працює, діє, бігає, кричить, нехай він знаходиться в постійному русі. Саме такі головні пріоритети педагогічного колективу клубу «Олімп».

            Спорт  - це зухвалість, успіх і рух. Це спортивних перемог відображення, це захоплення в перемішку із втомою. Це обличчя, окрилене радістю. Це секунди, очки і миті. Це боротьба, удари і падіння,  це мрія з безмежним терпінням і до п’єдесталу – перемоги. Бажаємо  щоб фізична культура і спорт стали  невід'ємною частиною життя кожної людини.

 

foto 2 foto3 foto4
foto 6 foto7 foto 8

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Последние новости

Read more... Фестиваль конкурс «АРТ Причал»

1-й міжнародний фестиваль конкурс «АРТ Причал»  відбувся в м. Одесі з 6 по 9 липня

Read more... Молоді таланти нашої Сахновщини

Лариса Савицька. Запам’ятайте це ім’я. Пройде багато років і Ви згадаєте як в