Молоді України - здоровий спосіб життя!

  Процес гуманізації сучасного суспільства потребує виявлення можливих умов, шляхів, механізмів соціально-виховної роботи з молоддю. Нове покоління незалежн

Подробнее...

Авторизация

Как Вы узнали о сайте

шаблоны joomla на templete.ru

Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета
Создано 03 Февраль 2015 Автор: Демченко Юрий Категория: Новости
Печать

GritsakVNШановна громадо!

Щиро дякую кожному небайдужому громадянину, котрий зробив свій вибір на користь своєї родини, територіальної громади і всієї України.  Дякую тисячам справжніх патріотів Слобожанщини, які 26 жовтня, голосуючи за мене, проголосували за реальні справи і реальні зміни, час яких вже давно настав.

Доземно вклоняюся православній громаді краю, настоятелю Свято-Михайлівського храму  в Зачепилівці отцю Іоану, настоятелю Свято-Георгіївського храму в Кегичівці отцю Стефанію і настоятелю Свято-Покровського храму в Сахновщині отцю Івану. Дякую вам, що повірили у мене і благословили на служіння людям.

       Саме про служіння людям, вирішення їхніх нагальних проблем йшла мова під час наших численних зустрічей. 311 разів ми з командою моїх однодумців зустрічалися з жителями округу. Побували в його найвіддаленіших куточках — в селах, до яких місцевими шляхами можна дістатися хіба що на всюдиході. Там, де світла не було не лише на вулицях, а і в оселях. Але поряд з цим врізалося в пам'ять й інше — в одному з сіл на зустріч «при каганці» прийшли півсотні місцевих жителів. Прийшли не затуркані селяни, а справжні громадяни з активною життєвою позицією! Які, попри здавалося б суцільну темряву і безпросвітність, не втратили надію на світле майбутнє і бажання змінити своє життя на краще.

     Саме для таких людей ми живемо і працюємо. Для вас, шановні жителі Новоолександрівки і Лебедівки, Лигівки і Тарасівки, Крутоярівки і Чапаєвого, Пекельного і Орчика — для всієї Сахновщини, Зачепилівщини і Кегичівщини. Саме з вами ми відверто розмовляємо про пекучі проблеми місцевих громад і шукаємо ефективні шляхи їхнього вирішення. Шукаємо тут і зараз, бо питань, які вже давно потребують негайного розв'язання, в окрузі за роки бездіяльності місцевої влади і псевдонародного парламентаря накопичилася сила-силенна.

В Кегичівці це розбиті вщент дороги, обшарпаний будинок культури, відсутність освітлення та дитячих майданчиків, стихійні сміттєзвалища і ветхий водогін. В Сахновщинському районі — повна газифікація сіл Аполлонівка та Новодмитрівка, водозабезпечення сіл Багата Чернещина, Орільське, Держнадежда, проблеми з вугіллям для школи і автобусним сполученням в с. Огіївка. На Зачепилівщині — відновлення руху потяга Зачепилівка — Харків, подальша газифікація с. Скалонівка, ремонт водогону в с. Новомажарове. А ще —  хронічні селянські біди: грабіжницькі закупівельні ціни на сільгосппродукти і бюрократична тяганина з отриманням актів на землю.

     Всі ці та сотні інших проблем зафіксовані моєю командою. І повірте: більшість з них ми б гуртом зрушили з «мертвої точки» вже найближчим часом, але...

    Але, на превеликий жаль, поки що надії небайдужих громадян розбиваються об кригу байдужості. Байдужості тих, хто замість дня завтрашнього обрав вчорашній. Або ж взагалі злегковажив своїм виборчим правом, наївно думаючи, що краще життя настане і без його волевиявлення.

   Не настане! Бо якщо на парламентських виборах і надалі голосуватиме лише половина виборців, то, в кращому разі, ми отримаємо «п'ятидесятивідсотковий» парламент. І такий же — половина на середину — контроль за діяльністю місцевих влад. Тобто місцевих «поміщиків», що наживають свої капітали на людському горі. До того ж така пасивність громадян — це широке поле для фальсифікацій, оскільки дає можливість «правильно» переписати протоколи голосування на користь «потрібного» кандидата.

   Вихід з цієї халепи один — громадянська активність всіх без винятку виборців. Чітке усвідомлення того, що доля кожного громадянина України залежить саме від нього. І не тільки вона, а й доля рідних, близьких, земляків, доля Сахновщини, Зачепилівки, Кегичівки, а загалом — доля нашої країни. України, яка в нас насправді одна, хоча кожен і розуміє її по-різному.

   Особисто для мене Україна — це насамперед реальні справи. Це моя старенька матуся, яка за свій чесний багатолітній труд має отримувати гідну пенсію. Це повага до праці робітника і селянина, гідні зарплати, якісні та доступні медицина і освіта, гарантоване перше робоче місце для молоді. Це чесна прозора влада і чесні прозорі вибори — без бруду, фальсифікацій і обману. Це справедливі судді, міліціонери, прокурори. Це чиновники, котрі служать народу, а не навпаки.

   Певен, що й ви мрієте жити в такій Україні. Тому годі мріяти — пора діяти! Під лежачий камінь, як відомо, вода не тече.

   Приємно, що більшість чесних трударів нашого краю це добре усвідомлює. Отож, слава Богу і слава вам, що наше рідне село хоч поки що і незаможне, але не забите, як думають деякі політикани з «вилами» замість тризуба. Бо жителі Зачепилівщини, Сахновщини і Кегичівщини прагнуть не міфічних, а реальних змін на краще. Про це красномовно свідчать результати виборів на сільських дільницях округу, де перемогли ми з вами, шановна громадо. Наш здоровий глузд і здорова селянська мораль здолали популістів-олігархів.Одначе до повної перемоги треба ще як слід потрудитися. Треба докласти сил і розуму, щоб вимести з нашого краю корупцію і хаос. Усунути від влади всіх тих, хто сіє навколо себе зло і відчай. Перемогти свавілля і фальсифікації.

   В цій нелегкій боротьбі я і команда моїх однодумців гарантуємо вам повну підтримку. Бо після виборів, на відміну від деяких кандидатів, ми не забігли якнайдалі від ваших проблем. І не збираємося, оскільки живемо на території округу і працюємо для людей саме тут.

   Тому я не прощаюсь, а кажу: «До зустрічі, шановна громадо». Я обов'язково приїду до вас. Приїду до тих земляків, які в мене вірять. Бо вірю у вас. Вірю в Слобожанщину. Вірю, що ми з вами гуртом наведемо лад і збудуємо на нашій рідній землі справжню Україну. Державу, де у кожного трудівника буде і в полі, і в коморі.

З повагою,  щиро ваш

ВАСИЛЬ ГРИЦАК   

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

шаблоны joomla 2.5 здесь

Последние новости

Read more... Фестиваль конкурс «АРТ Причал»

1-й міжнародний фестиваль конкурс «АРТ Причал»  відбувся в м. Одесі з 6 по 9 липня

Read more... Молоді таланти нашої Сахновщини

Лариса Савицька. Запам’ятайте це ім’я. Пройде багато років і Ви згадаєте як в