Молоді України - здоровий спосіб життя!

  Процес гуманізації сучасного суспільства потребує виявлення можливих умов, шляхів, механізмів соціально-виховної роботи з молоддю. Нове покоління незалежн

Подробнее...

Создано 19 Декабрь 2018 Автор: Демченко Юрий
Печать

Kаток NikolayДорогі діти ! Шановні дорослі! Щиро вітаємо вас із Днем Святого Миколая!

   19 грудня християнська громада вшановує Святого Миколая – покровителя дітей. Цього дня  ми подумки повертаємося у своє дитинство, із вдячністю пригадуємо батьків, дідусів і бабусь, які створювали нам, так само, як ми сьогодні своїм дітям та онукам, святковий настрій. У переддень свята всі дітлахи сподіваються на диво.

Вони звертаються до Чудотворця зі своїми проханнями і щиро вірять у те, що їхні мрії здійсняться. Саме тому для них це свято – особливе.

    Дорогі наші малята! Ми більш ніж упевнені в тому, що протягом року ви були слухняними, а тому Святий Миколай завітав до кожного з вас  аби проявити своє чудо!

 

    Шановні дорослі! Діти – це наше майбутнє. Звертаємось до кожного з Сахновщан: не обходьте увагою жодної дитини, подаруйте свою любов тим, кому це насправді потрібно. Майбутнє нашої держави залежить від повсякденної турботи про дітей. Малеча повинна бачити, що у цьому світі є місце для добра, що чудеса – реальні, а мрії – здійснюються.

   Нехай чудо Святого Миколая не мине жодної домівки і наповнить особливою радістю серця всіх Сахновщан. Зігрійте своїм теплом тих, кого обділила доля, адже кожний сьогодні чекає на свято. Нехай добро й милосердя єднають нас заради щастя дітей, а всі негаразди проходять повз і не зачіпають вас. Вірте в чудо, і воно обов’язково здійсниться!

В зв’язку з цим ми підготували для дітей та дорослих невеликий подарунок (особливо для тих дітлахів яким святий Миколай подарував ковзани) - зимову ковзанку.

Ласкаво Просимо!                                           Сахновщинський селищний голова     Сидоренко В.В.

Последние новости

Read more... Молоді таланти нашої Сахновщини

Лариса Савицька. Запам’ятайте це ім’я. Пройде багато років і Ви згадаєте як в

Read more... Фестиваль конкурс «АРТ Причал»

1-й міжнародний фестиваль конкурс «АРТ Причал»  відбувся в м. Одесі з 6 по 9 липня