Фестиваль конкурс «АРТ Причал»

1-й міжнародний фестиваль конкурс «АРТ Причал»  відбувся в м. Одесі з 6 по 9 липня 2016. У фестивалі конкурсі взяла участь зразкова дитяча хореографічна студія «Експ

Подробнее...

Авторизация

Как Вы узнали о сайте


Создано 16 Март 2017 Автор: Демченко Юрий
Печать

Vystavka lygovka14 березня в приміщенні Сахновщинського районного історико-краєзнавчого музею відбулося відкриття виставки робіт художників-аматорів села Лигівка: Андрійченка Валентина Олександровича та Зернія Олексія Івновича. Хотілось би поділитися першими враженнями від виставки.

Експозиція робіт Валентина Олександровича Андрійченка має назву «Асорті живопису». Це дуже вдала назва. Стильове, жанрове, композиційне розмаїття свідчить про те, що автор ще знаходиться в пошуку свого шляху в живописі. Він наче задає собі питання: «Чи вийде в мене? А чи зможу я так написати?» Треба сказати відверто – багато творів виглядають досить достойно. В них відчувається внутрішня експресія та бажання автора робіт досягти досконалості в опануванні різних живописних технік. Це бажання цілком зрозуміле з огляду на те, що Валентин Олександрович працює вчителем естетичного виховання в Лигівському НВК і може показати своїм учням все розмаїття чарівного світу живопису. До речі, ці учні були присутні на відкритті виставки й, затамувавши подих, спостерігали за цим святом мистецтва.

 

Олексій Іванович Зерній. Осягнути його внутрішній світ не так вже й просто, як може здатися на перший погляд. Неначе простий сільський механізатор, який на дозвіллі «грається» з пензлем. До того ж ще й сором’язливий і небагатослівний. Але вже перший погляд на його полотна схиляє до думки, що перед нами вже досить зрілий майстер. В нього є яскраво окреслені вподобання – це пейзажні полотна рідного краю та портрети односельців. Про його палітру можна сказати, що вона «медова», навіть незважаючи на недоліки освітлення приміщення. Реалістичний стиль картин Олексія Івановича змушує нас звернути увагу на красу та неповторність, яка оточує нас в повсякденному житті і допомагає нам зрозуміти її.

Мистецтво завжди зігріває нас. Виставка діє і чекає на відвідувачів.

Просмотр встроенных в галерею изображений в Интернет по адресу:
http://maers.com.ua/176-ligivka-divue-svojimi-talantami#sigProGalleriacd97a70903

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Последние новости

Read more... Молоді таланти нашої Сахновщини

Лариса Савицька. Запам’ятайте це ім’я. Пройде багато років і Ви згадаєте як в

Read more... Фестиваль конкурс «АРТ Причал»

1-й міжнародний фестиваль конкурс «АРТ Причал»  відбувся в м. Одесі з 6 по 9 липня