Вітаємо з Днем селища!

      Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у селищі з особливим колоритом, традиціями і славною історією.   &

Подробнее...

Авторизация

Календарь

Ноябрь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Как Вы узнали о сайте

Добро Пожаловать на сайт Сахновщины! Теперь сайт также доступен по адресу: наша-сахновщина.укр
шаблоны joomla на templete.ru

Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета
Создано 06 Июль 2016 Автор: Демченко Юрий
Печать

Благодійний фестиваль «На зустріч мрії» є 10-м ювілейним для дітей з дитячих будинків, шкіл-інтернатів, з багатодітних та малозабезпечених сімей, а також дітей-переселенців і проходить лише завдяки наполегливій праці організаторів та партнерів, які його підтримують. 20 травня Євгенія Тимошенко – президент Асоціації «Соціальний захист» урочисто відкрила 10-й Міжнародний фестиваль «На зустріч мрії» та побажала всім учасникам перемоги. Оцінювали конкурс зіркове журі: Андріс Капіньш – голова журі, Даша Малахова, Марта Адамчук, Євгеній Хмара, Микола Кобзов, Катерина Трішина, Олена Гончарук, Анжела Тютерева, Анна Клюшніченко та  Тетяна Амірова.

 

Зірки стали наставниками в цьому роцці для маленьких учасників, разом виконували хіти зі сцени, це Олександр Пономарьов, Маша Сопко, Аркадій Войтюк, Марта Адамчук, Наталка Карпа, Світлана Тарабарова, гр.. «Клей Угрюмова» та ін..

«Миру на землі та великих перемог» побажала на останок «хрещена мати» фестивалю Юлія Тимошенко.

Танцювальний колектив «Струмочок» керівник Людмила Корінна Комунального закладу «Сахновщинський навчально-реабілітаційний центр» Харківської обласної ради, директор закладу – Саніна Ніна Василівна, також приймав участь у 10-му ювілейному фестивалі «На зустріч мрії».

Пройшовши відбірковий тур інтернет-голосування, колектив був запрошений до міста Києва із хореографічною композицією «Ти пливи, пливи вінок».

Учасники танцювального колективу «Струмочок» зустріли багато талановитих дітей з якими подружилися і спілкуються зараз в інтернеті. Найбільше вразив нас гала-концерт із зірками Української естради. Для дівчаток-учасниць це: Наталя Ткачова, Олена Тарасюк, Діана Мате, Дарина Костильова, Валерія Мікешина, сестрички Влада, Юлія та Тетяна Говорови це були незабутні дні в місті Києві.

На такому грандіозному святі діти отримали безліч позитивних емоцій, цінні подарунки, солодощі та фото на пам’ять із зірковими гостями. Вдячні адміністрації Комунального закладу «Сахновщинський навчально-реабілітаційний центр» Харківської обласної ради.

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

шаблоны joomla 2.5 здесь

Последние новости

Read more... Молоді таланти нашої Сахновщини

Лариса Савицька. Запам’ятайте це ім’я. Пройде багато років і Ви згадаєте як в

Read more... Фестиваль конкурс «АРТ Причал»

1-й міжнародний фестиваль конкурс «АРТ Причал»  відбувся в м. Одесі з 6 по 9 липня