Фестиваль конкурс «АРТ Причал»

1-й міжнародний фестиваль конкурс «АРТ Причал»  відбувся в м. Одесі з 6 по 9 липня 2016. У фестивалі конкурсі взяла участь зразкова дитяча хореографічна студія «Експ

Подробнее...

Авторизация

Как Вы узнали о сайте

шаблоны joomla на templete.ru

Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета
Создано 16 Декабрь 2015 Автор: Демченко Юрий
Печать

СherchЛариса Савицька. Запам’ятайте це ім’я. Пройде багато років і Ви згадаєте як відвідували в місцевому музеї першу персональну виставку цієї відомої художниці. Згадаєте свої приємні враження, тепло мистецьких полотен, яке зігріло Вас того холодного грудневого дня.

Урочисте відкриття виставки відбулося 15 грудня. В приміщенні музею було дуже людяно. Захоплені погляди відвідувачів виставки, схвальні відгуки, мила зашарілість молодої художниці створювали чудову атмосферу дотику до високого мистецтва.

Відкриваючи виставку директор музею Н.М.Прядко, наголосила на тому, що вона присвячена рідному краю. Дійсно, центральне місце в експозиції займають полотна, на яких постають різні куточки селища в різні пори року. Без жодних прикрашувань, реалістично й лаконічно в цих картинах зображено знайоме й звичне. Але, все ж таки, автору робіт вдалося висловити свою любов до своєї малої Батьківщини й поділитися нею з глядачами.

Відвідувачі виставки мали змогу ознайомитися також з роботами в інших жанрах – натюрмортах та анімалістичних творах. Всі роботи цікаві, кожна з них має якусь свою особливість. Вони свідчать, що молода майстриня ще знаходиться в процесі навчання, творчого пошуку свого шляху в мистецтві. Звернули на себе увагу роботи з художньої вишивки, виконані бабусею Лариси.

Привітали господарку свята заступник голови РДА П.П.Волошин, заступник голови райради В.В.Яцина, начальник відділу культури та туризму Л.І.Волошина. Від імені старшого покоління майстрів живопису напутні слова прозвучали від А.І.Стрельченка.

Виставка діятиме до 25 грудня. Радимо всім шанувальникам прекрасного відвідати її. Бо може статися так, що через багато років Ви пожалкуєте, що мали змогу побачити першу виставку відомої художниці та так і полінувалися це зробити.

Просмотр встроенных в галерею изображений в Интернет по адресу:
http://maers.com.ua/156-molodi-talanti-nashoji-sakhnovshchini#sigProGalleriaf9414a94a4

Комментарии  

+1 #1 Савицкая 30.12.2015 19:19
Выставка продлена до 15 января :-)
Цитировать

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

шаблоны joomla 2.5 здесь

Последние новости

Read more... Молоді таланти нашої Сахновщини

Лариса Савицька. Запам’ятайте це ім’я. Пройде багато років і Ви згадаєте як в

Read more... Фестиваль конкурс «АРТ Причал»

1-й міжнародний фестиваль конкурс «АРТ Причал»  відбувся в м. Одесі з 6 по 9 липня