Молоді України - здоровий спосіб життя!

  Процес гуманізації сучасного суспільства потребує виявлення можливих умов, шляхів, механізмів соціально-виховної роботи з молоддю. Нове покоління незалежн

Подробнее...

Создано 20 Октябрь 2015 Автор: Демченко Юрий
Печать

Gevorkyan  Діючий депутат, коли балотується знову, має дискусію з виборцями – чи вони хочуть цього депутата. Вони його вже мали змогу пізнати, зрозуміти… і тепер приймають рішення.

  Депутат Сахновщинської селищної ради Карен Маїсович Геворкян постійно дбає про добробут Сахновщини. Про освітлення вулиць Остапченка та Шевченка. Піклується про стан дорожнього покриття вулиць Гагаріна, Суворова, Остапченка. Не один захід, який проходить в Сахновщині, не обходиться без його фінансової допомоги.

  Намагається допомогти кожному у вирішенні його труднощів. З особистих коштів депутат селищної ради допоміг дітям для поїздки в м. Харків. Керівник вірменської общини в нашому районі, отаман козацького полку. При райдержадміністрації бере активну участь у роботі громадської ради.

  Як не згадати, в якому стані був колишній кінотеатр «Мрія». Наразі це прекрасний торговий центр «Мрія», який радує не лише сахновщан, а й гостей селища. Це завдяки К. Геворкяну.

  З часу початку антитерористичної операції на Сході України Карен Маїсович постійно надає матеріальну та технічну допомогу воїнам з з нашого району, які воюють на передовій.

  Дбає Карен Маїсович і про підтримку дитячих навчальних закладів, шкіл селища. Вони неодноразово отримували від депутата допомогу.

  Як депутат К. Геворкян жодного разу не йшов на компроміси з совістю. Наш земляк підтримує ті рішення, які важливі для розвитку і Сахновщини, і всього району. Тому думка і слово громади у його депутатській діяльності — вирішальні.

                                                        О.Козуб

Комментарии  

+2 #5 Иван 30.10.2015 20:23
Каждый Кузнец своего счастья!
Цитировать
-2 #4 Демченко Юрий 23.10.2015 18:03
Карен, действительно наш земляк, потому что, живет в Сахновщине больше, чем тебе лет мальчик, и сделал для поселка немало. А относительно, что лучше торговый центр или кинотеатр, это каждый предприниматель решает сам, что лучше и в что вкладывать деньги.
Цитировать
-1 #3 Женя18 23.10.2015 16:02
не розумію навіщо написали, що він наш земляк??? краще б замість торгового центру зробив кінотеатр нормальний
Цитировать
+3 #2 Сергей 22.10.2015 11:01
Красавчик)
Цитировать
+4 #1 Василь 21.10.2015 19:34
Та да Карен і правда молодчага. Як в газеті в статті у сидоренка облаштовано дитячий майданчик в парку. а хто це зробив він чи шо Карен з Гіршвельдом і зробили. Любить Сидоренко до чужих заслуг примазатися.
Цитировать

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Последние новости

Read more... Фестиваль конкурс «АРТ Причал»

1-й міжнародний фестиваль конкурс «АРТ Причал»  відбувся в м. Одесі з 6 по 9 липня

Read more... Молоді таланти нашої Сахновщини

Лариса Савицька. Запам’ятайте це ім’я. Пройде багато років і Ви згадаєте як в