Вітаємо з Днем селища!

      Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у селищі з особливим колоритом, традиціями і славною історією.   &

Подробнее...

Авторизация

Календарь

Декабрь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Как Вы узнали о сайте

шаблоны joomla на templete.ru

Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета
Создано 10 Октябрь 2015 Автор: Демченко Юрий
Печать

Klyuchka MOПАТ «Племзавод ім. 20-річчя Жовтня» відоме далеко за межами району ще з часів, коли воно було радгоспом. Протримавшись попри всі перебудови та реформування, залишається флагманом тваринницької та рослинницької галузі і понині. Підприємство тричі ставало переможцем Всеукраїнського конкурсу “Кра­ще тваринницьке господарство України”.

 Навіть у неврожайні та несприятливі роки тут мали високі результати. Уміють виростити і худобу, і урожай. І в цьому велика заслуга керівника господарства, депутата Харківської обласної ради Миколи Олександровича Ключки. Це неординарна людина. Він добре знає, як кожну копійку змусити працювати на користь людям.

Очолює господарство з 1997 року. А трудова його діяльність розпочалася в 70-х роках з простого робітника у відгодівельному радгоспі Сахновщини. Пізніше займав посаду зоотехніка та головного зоотехніка у радгоспі імені 20-річчя Жовтня.

Дорожить Микола Олександрович людьми. А оскільки він людина, яка народилася і виросла на селі, то добре знає проблеми сільчан. За його допомоги проведено газифікацію с. Жовтень. За його клопотанням збудований спортивний зал для місцевої школи. Бо сільські діти теж повинні мати змогу займатися спортом. Нині він переймається питанням продовження газифікації району. Постійно допомагає і дитячим садкам, і школам району, і закладам культури.

Досить часто звертаються до нього жителі району зі своїми проблемами, як до депутата обласної ради. «З яким би питанням людина не прийшла, завжди намагаюся їй допомогти. Не варто когось звинувачувати, краще разом шукати шляхи виходу з ситуації, що склалася. Вважаю, що виборці довіряють та йдуть зі своїми болями та проблемами. Адже обов’язок депутата допомагати їм та вирі­шувати наболілі питання. Проблеми виборців - це і мої проблеми», - говорить М. Ключка.

Щодня він думає про те, як щось зробити для села в нинішній ситуації. Він хоче, щоб люди менше відчували ті проблеми, які вирішуються на сесіях. Щоб у селах були медика­менти, виникало менше питань про ремонт доріг, щоб зарплати виплачувались вчасно, а у дітей було безкоштовне харчування тощо.

Часто депутат сам іде до людей - це принцип обранця, тож застати його в кабінеті важко.

А спектр проблем у районі немалий. Тож лише встигай їх вирішувати.

Допомогти, вирішити, щоб ліпше жилося, щоб селянські діти повертались додому і жили не гірше міських, маючи роботу і гідну зарплату. Тож пріоритет своєї роботи бачить у створенні соціаль­них умов для людей.

Ще одна важлива проблема на селі — реалізація продукції. Так от на всіх рівнях влади він відстоює свою точку зору — ціни повинні відповідати ринковій економіці. Селянська праця повинна оцінюватися відповідно.

Микола Олександрович впевнений, що добробут у господарстві залежить не від нього, а від працюючих, тож кожному нагадує, що затишок, щедрий стіл в оселях залежить від їх роботи. Саме за свою роботу у 1987 році нагороджений медаллю «За трудову доблесть». Має звання заслужений працівник сільського господарства. У 2012 році присвоєно звання “Почесний громадянин Сахновщинського району”. 25 вересня 2014р. рішенням XXX сесії Харківської обласної ради йому присвоєно звання “Почесний громадянин Харківської області” за вагомий внесок у розвиток Харківської області, піднесення її авторитету як на державному, так і міжнародному рівнях.

Тричі обирався депутатом Сахновщинської районної ради. Двічі депутатом Харківської обласної ради. Бо йому довіряють.

О. РОДЕНКО              

(джерело - газета «Колос» №41 від 10 жовтня 2015 року)

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

шаблоны joomla 2.5 здесь

Последние новости

Read more... Фестиваль конкурс «АРТ Причал»

1-й міжнародний фестиваль конкурс «АРТ Причал»  відбувся в м. Одесі з 6 по 9 липня

Read more... Молоді таланти нашої Сахновщини

Лариса Савицька. Запам’ятайте це ім’я. Пройде багато років і Ви згадаєте як в