Заказ Газели, заказать Газель Москва


День людей похилого віку та День ветеранів праці.

Создано 02 Октябрь 2015 Автор: Демченко Юрий
Печать

Den ludeyУ перший день  жовтня в Україні відзначають День людей похилого віку та  День ветеранів праці.

Цього особливого дня  ми оточуємо любов’ю та добротою громадян старшого покоління,  своїх близьких, що ведуть нас життєвими шляхами.

Стало традицією в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сахновщинської РДА у цей день організовувати концерти, благодійні акції,  вшановуючи  людей похилого віку.

Ця щорічна подія набула позитивного суспільного резонансу, нагадуючи  нам про  потреби літніх людей, а також про проблеми демографічного старіння суспільства в цілому.

Пам’ятаймо, що мудрість, досвід, знання, навички, якими володіє старше покоління, здатне принести величезну користь для розвитку людських ресурсів. Це забезпечить гідне майбутнє для нас і наших дітей.

Територіальний центр вдячний тим хто поміг організувати цю благодійну акцію Мельник Олександр Адамович,Артюх Вячеслав ,Нечай Марина, Далада Людмила,працівники районної бібліотеки,колектив Лигівського будинку культури.

 1 жовтня  і 15 років відкриття стаціонарного відділення територіального центру.За 15 років в стаціонарному відділенні проживало близько 100 осіб похилого віку. Мало це чи багато важко судити. Територіальний центр вдячний всім тим хто 15 років був з ними. Подарунком на 15 років  стаціонарному відділенню від Товариство Червоного Хреста голова районного об”єднання Сищенко Г.І. подарувала теплі ковдри та миючі засоби для підопічних стаціонарного відділення.

Давайте всі разом творити добро.

Просмотр встроенных в галерею изображений в Интернет по адресу:
http://maers.com.ua/132-den-lyudej-pokhilogo-viku-ta-den-veteraniv-pratsi?tmpl=component&print=1&layout=default&page=#sigProGalleria43089ee19f