«Из камня его гимнастерка…»

В самому центрі селища Сахновщина, на центральній алеї парку розташовано меморіал Слави на честь перемоги в Великій Вітчизняній Війні. Згадаємо сьогодні історію й

Подробнее...

Авторизация

Как Вы узнали о сайте


Создано 01 Октябрь 2015 Автор: Демченко Юрий
Печать

IMG 2760 1Всеукраїнський день бібліотек, що традиційно відзначають в Україні у вересні, свідчить про глибоку повагу народу до культури, освіти, духовних надбань і, безперечно, про визнання тієї великої ролі, яку відіграє в державі така поважна інституція, як бібліотека. Бібліотека завжди була збирачем, хранителем і дослідником творів друку — вічних пам’яток писемності, а її служителі — вірними зберігачами і популяризаторами духовної спадщини поколінь. Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.

Це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а також про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства.

Сьогодні книгозбірні – це інформаційні, культурні, освітні заклади, які роблять вагомий внесок у розвиток українського державотворення, сприяють розбудові громадянського суспільства. Справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості народу є бібліотекарі – вірні збирачі духовних скарбів, провідники у світ нового і непізнаного. Саме ви, бібліотекарі, допомагаєте читачам бути обізнаними у сучасних проблемах, пізнавати реальну картину світу. Нині бібліотеки є тими інформаційними ланками, які поєднують читачів і управлінські структури, роблять діяльність органів влади прозорою і відкритою для населення. Подальший розвиток бібліотечної справи – це запорука розвитку суспільства.Стрімко летить час. Поступово його здобутком стає все, чим жило і живе людство. Оглянемося на пройдений нашою країною шлях – він належить історії. Належить історії і шлях, який пройшла наша держава дорогами війни до довгоочікуваного Дня Перемоги.Сахновщинська ЦБС  на честь 70-річчя закінчення  2-ї Світовій  війні стала організатором районного  конкурсу  « Літературний парад Перемоги» серед сільських бібліотек . Який стартував в квітні  і закінчився  в  вересні 2015 року. В ньому взяли  участь 19  сільських  бібліотеки . Подані матеріали оцінювалися членами журі за 5 – ти бальною системою . При детальному ознайомленні  представлених матеріалів , переможцями конкурсу  журі визначило:

1 місце  - Птиця В.І. / Лигівська СБ/

2місце   – Гавдан М.П. / Багаточернещинська СБ/

              - Погрецька О.В. / Олійниківська СБ/

3 місце – Грузінова Л.І. / Аполонівська СБ/

  В рамках свята :

- лабораторія професійної майстерності : « Формуємо професійне лідерство: обираємо, навчаємось, впроваджуємо »

- підведення підсумків районного огляду – конкурсу

« Літературний парад Перемоги ».

- бібліотечні посиденьки « Сьогодні свято храму книг, бібліотеки славне свято ».

  А  на наше свято завітали :

- кандидат на посаду Сахновщинського селищного голови Яковенко В. Д.

- заступник голови Сахновщинськоїї РДА Волошин П.О

- начальник відділу культури та туризму РДА Волошина Л. І.

голова представництва Міжнародного конгресу захисту прав і свобод людини в Харківській області Селезень В. Л.

IMG 2763 IMG 2764 IMG 2766
IMG 2767 IMG 2768 IMG 2769
IMG 2770 IMG 2772 IMG 2776
IMG 2777 IMG 2779 IMG 2780
IMG 2781 IMG 2784 IMG 2788

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Последние новости

Read more... Фестиваль конкурс «АРТ Причал»

1-й міжнародний фестиваль конкурс «АРТ Причал»  відбувся в м. Одесі з 6 по 9 липня

Read more... Молоді таланти нашої Сахновщини

Лариса Савицька. Запам’ятайте це ім’я. Пройде багато років і Ви згадаєте як в