«Из камня его гимнастерка…»

В самому центрі селища Сахновщина, на центральній алеї парку розташовано меморіал Слави на честь перемоги в Великій Вітчизняній Війні. Згадаємо сьогодні історію й

Подробнее...

Авторизация

Как Вы узнали о сайте


Создано 26 Август 2015 Автор: Демченко Юрий
Печать

 Batkivschina       24 серпня за ініціативи Сахновщинської РПО «ВО «Батьківщина» кілька десятків сахновщан вийшли разом з  партійцями на урочисту ходу з нагоди 24-ї річниці Незалежності України. Вишиванки, яскраві жовто-блакитні кульки, щирі та теплі посмішки прикрасили святкову колону, яка пройшла центральною вулицею, площею та парковою алеєю селища. Зі святом усіх присутніх привітала голова Сахновщинської районної партійної організації  ВО "Батьківщина", депутат Сахновщинської районної ради Л.В. Лаврова.

На площі учасники ходи заспівали Гімн України, а присутні на святі діти випустили в небо символічні жовто-блакитні повітряні кульки. По закінченню урочистостей на парковій алеї дітвора малювала малюнки "Я люблю Україну".

Теплі погляди та щирі посмішки сахновщан стали організаторам найвищою нагородою за подароване свято.

Зауважимо, що цього дня наша урочиста хода  була єдиним святковим дійством  у Сахновщині. Місцева влада відзначила найбільше свято України концертом 21 серпня та футбольним матчем 23 серпня.        

Але свято ми відзначили. Відзначили  не за вказівкою керівництва, а за покликом сердець його організаторів; відзначили без затрат величезних коштів, без помпезності;  свято красиве, душевне, сучасне й патріотичне. 

Batkivschina 01 Batkivschina 02 Batkivschina 03

 

 

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Последние новости

Read more... Фестиваль конкурс «АРТ Причал»

1-й міжнародний фестиваль конкурс «АРТ Причал»  відбувся в м. Одесі з 6 по 9 липня

Read more... Молоді таланти нашої Сахновщини

Лариса Савицька. Запам’ятайте це ім’я. Пройде багато років і Ви згадаєте як в