«Из камня его гимнастерка…»

В самому центрі селища Сахновщина, на центральній алеї парку розташовано меморіал Слави на честь перемоги в Великій Вітчизняній Війні. Згадаємо сьогодні історію й

Подробнее...

Авторизация

Как Вы узнали о сайте


Создано 07 Июль 2015 Автор: Демченко Юрий
Печать

Lavrova LV 01Букет з нових ціни на комунальні тарифи разом з вартістю ліків та транспортом зараз мерехтить пекельними кольорами для більшості українців. Під ударом як завжди опинилися працівники бюджетних установ та пенсіонери. Питання підвищення виплат відповідно до рівня інфляції – іншими словами індексація зарплат та пенсій – відкладається, не дивлячись на, в принципі, сприятливі можливості державного бюджету.

Питання індексування соціальних виплат не раз піднімалося і у Верховній раді, і в Кабінеті Міністрів. Уряд відтерміновує індексацію на кінець року, хоча за підрахунками народних депутатів фракції ВО «Батьківщини», Кабмін вже зараз має можливості для фінансування цих потреб.

Звіт уряду за п’ять місяців роботи показує перевиконання бюджету розміром у 21 млрд. грн., а на казначейському рахунку щодня налічується 68 млрд. грн. При цьому як зазначає народний депутат Григорій Немиря, на індексацію пенсій та зарплат потрібно лише 24 млрд. грн.

Виходить, цих грошей достатньо для того, щоб проіндексувати доходи людей.

Вимагати справедливе підвищення соцвиплат варто також через останні дослідження Організації Об’єднаних Націй, які  визначили, що за межею бідності в Україні проживає більше 80% людей.

За підрахунками ООН прожитковий мінімум становить 50 дол. США, середня зарплата – 127, а пенсія – 63 дол. США. Ми ж зараз маємо реальні зарплати у 30 доларів та пенсії у 27. А з рівнем інфляції у майже 80% , владі хочеться нагадати , що останній раз мінімальну пенсію, зарплату і прожитковий мінімум в Україні збільшували 1 грудня 2013 року. При цьому найбільше «питають» як раз з простих людей: з наших зовсім не олігархічних,а часто навіть мізерних доходів влада наповнює бюджет, отримує його перевиконання, віддає міжнародні борги. А справедливе підвищення заморожують, забуваючи про те, як сильно упали доходи у населення та як все важче і важче уживатись з новими цінами.  Хіба що це і є славнозвісні реформи Прем’єр Міністра? Адже ми чули оголошення курсу на зміни, проте сьогодні бачимо, що ті заявлені реформи були просто  крученими обіцянками.

Тож зараз варто вимагати індексування своїх пенсій та зарплат у третьому кварталі, тобто на початку осені. Тим більше, що фінансові можливості є, а люди завжди були і будуть для держави головними інвесторами. Замкнене коло економічної кризи часто у своєму центрі ховає звичайних громадян, які зі своїми проблемами лишаються сам на сам. Але я нагадую, що навіть в умовах скрути, для влади пріоритетом має лишатись українець.

Лаврова Л.В.  – депутат Сахновщинської районної ради, голова Сахновщинської РПО «Батьківщина».

Комментарии  

+1 #4 Олександр 16.07.2015 12:06
Якби ще до їхніх вимог хтось дослухався...
Цитировать
0 #3 Василь 11.07.2015 12:13
Цитирую Антон:
Лицемірство "Батьківщини" зашкалює.


Лицемірство чи ні але вимоги правильні!
Цитировать
0 #2 Антон 08.07.2015 08:45
Лицемірство "Батьківщини" зашкалює.
Цитировать
+1 #1 Демченко Юрий 07.07.2015 11:47
Цілковито підримую думку Людмили Вікторівни - вимагати справедливе підвищення соцвиплат варто!
Цитировать

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Последние новости

Read more... Молоді таланти нашої Сахновщини

Лариса Савицька. Запам’ятайте це ім’я. Пройде багато років і Ви згадаєте як в

Read more... Фестиваль конкурс «АРТ Причал»

1-й міжнародний фестиваль конкурс «АРТ Причал»  відбувся в м. Одесі з 6 по 9 липня